Міні бібліотека для вивчаючих англійську.

Думаєте вам зараз розкажуть про вибірку літератури Оксфордських видань по вивченню граматики? А ось і не вгадали. Покажу вам гарну знахідку на просторах Інтернету, яка в пориві онлайн шоппінгу стала моєю і добряче допомагає у роботі з малюками.

IMG_4699
Baby Einstein book set

Ціла валіза міні книг від Baby Einstein 12 Board Book Block Set (Baby Einstein: My First Library). Купувала я їх не з AMAZON, але посилання залишу саме на нього, так як придбати звідти тепер не проблема. Вартість приблизно 250-300 грн, залежно від акцій та плати за доставку ітд.

Чому мене зацікавив цей набір?

Він ідеальний по розміру. Все компактно складається у валізу, не розкидане по квартирі, може стояти/лежати на полиці чи деінде. Самі книжечки теж оптимальні для того, щоб кинути в сумку і у вільний час переглянути з малюком чи роздати кожному на занятті.

Тематика книг загалом непогана. Ми можемо вивчити рахунок, тваринок, кольори, пори року, слова на тему діяльності дитини та ін. Частина книжок у форматі слово-малюнок, а решта міні розповіді з короткими реченнями. Для тих, хто починає читати підходить на ура.

IMG_4704.JPGЯ звичайно люблю шукати аналоги на нашому ринку, щоб довго не чекати заморські дива. Подібними є книжки видавництва Старого Лева, сама їх купувала, ще як тільки вони зявились. Нічим не відрізняються по якості, по цупкості картону та кольорам, хіба що  самі ілюстрації іншого типу. Приємно те, що вони українською але мінус в тематиці, так як все звелось до птахів, тваринок та комах. Вимагаю ще і ще, думаю багато матусь погодиться з моєю вимогою.

vsl
Комплект двомовних картонок для найменших ВСЛ

Крім готового варіанту веселою пригодою буде DIY ( з англ. «зроби сам»). Покажу варіант для тих, в кого є можливість надрукувати. В пошуку google знаходимо  малюнки по обраній темі. Напр., fruit colouring pages і отримуємо купу малюнків-розфарбовок. Обирайте необхідний розмір, копіюємо зображення, вставляємо в документ word. Далі грайтесть з розміщенням та варіантами написів. Готово? Друкуйте та скріпіть. Можете розфарбувати або ж дайте дитині фарби — гарна нагода побавитись у художників.

IMG_5500.JPG

Наступного разу поговоримо з вами про те, як вивчити форми та фігури з дітлахами без особливого клопоту. Як вивчати час писала в пореденіх постах.  Підписуйтесь та слідкуйте !

Міні бібліотека для вивчаючих англійську.: Один комментарий

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s